Prawda i Religia.

Zadaj sobie nurtujące pytania?odpowiemy ci na nie.


#1 2009-07-21 20:29:00

LuckY

Admin

Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 10
Punktów :   

Dlaczego ?

Tutaj piszcie powody czemu nie wierzycie w Boga  . Postaram się odpowiedzieć :]


Boga nie można zobaczyć , można Go poczuć.

Offline

 

#2 2009-07-22 10:12:21

Xillor

Cywil

Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 3
Punktów :   

Re: Dlaczego ?

Patrzę na świat jaki jest, znam trochę jaki był ,spodziewam się jaki będzie i nigdzie nie dostrzegam możliwości aby coś tak skomplikowanego jak cały wszechświat miał swojego autora, z bardzo wielu przyczyn. Nie można być czymś wiecznym i z niczego stworzyć to coś naokolo nas. Nie można obiecywać wieczność karać zbiorowo i wymagać pokory na kolanach, nie można aż tak ukrywać się przed swoim dziełem i tylko co jakiś czas posyłać nawiedzonych proroków przez których jest więcej zła niż korzyści, nie można nie naprawiać własnych błędów w dziele (ale jak ma naprawić ktoś coś skoro nie istnieje). I teraz jeśli nie mamy naprawdę tam gdzieś żadnej opieki z góry to co nas czeka? Nicość czy coś co jest a tego nie rozumiemy gdyż nie dorośliśmy do tego naszym rozumem jak wiele innych praw przyrody. I dlatego właśnie nie wierzę.

Offline

 

#3 2009-07-22 11:42:14

LuckY

Admin

Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 10
Punktów :   

Re: Dlaczego ?

Jak Jezus powiedział apostołom ''Bóg jest , był , i będzie'' i ''Bóg jest wszechmogący''. Bóg stworzył Ziemię. Naukowcy to nawet potwierdzili aczkolwiek nie jestem pewien co do tego ale do wierzenia w Boga napędza mnie wiara a Ciebie nie?  Wiatru nie widzisz a wiesz , że jest.


Boga nie można zobaczyć , można Go poczuć.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.huntik.pun.pl www.ramona23.pun.pl www.pa-forum.pun.pl www.birthofshinobi.pun.pl www.shinobigames.pun.pl